×

Viessmann

Viessmann

Marka Viessmann – lider na rynku systemów ogrzewania

Viessmann to marka, która od lat zajmuje czołową pozycję na międzynarodowym rynku kompletnych systemów ogrzewania. Jako niemiecki producent, oferuje on szeroki wybór kotłów, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, instalacji CO oraz grzejników. Firma Viessmann od trzech pokoleń traktuje swoją działalność jako misję, mając na uwadze dostarczanie komfortowego i oszczędnego ciepła zgodnie z potrzebami, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Marka zdaje sobie sprawę, że rozwój nowoczesnych systemów grzewczych jest nieustanny. Dlatego też współpracuje wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami z branży grzewczej, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość. Viessmann prowadzi swoją działalność na skalę międzynarodową, posiadając 27 zakładów produkcyjnych w 11 krajach. Swoje biura handlowe z logo Viessmann można znaleźć w 74 państwach, co stanowi imponującą obecność na rynku.

Wszystkie projekty opracowywane przez firmę opierają się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, co sprawia, że marka jest liderem i inicjatorem działań w całej branży. W naszym sklepie, Hydrotermo.pl, oferujemy szeroki wybór produktów najwyższej jakości od tego renomowanego niemieckiego producenta Viessmann.

Producent ten został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami na arenie międzynarodowej, co potwierdza wysoką jakość jego produktów. Wybierając Viessmann, możesz mieć pewność, że otrzymujesz sprawdzone i godne zaufania rozwiązania do swojego domu.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: