×

Schell

Schell

Schell – lider w oszczędzaniu wody w łazience

Schell, od lat obecny na polskim rynku, specjalizuje się w produkcji armatury łazienkowej i systemów spłukiwania WC. Firma, działająca już od ponad dziesięciu lat, rozpoczęła swoją działalność od produkcji armatury czerpalnej oraz zaworów kątowych, a w miarę rozwoju skoncentrowała się na produkcji armatury umywalkowej i natryskowej. Obecnie oferta Schell obejmuje również pisuary dla sanitariatów publicznych i przemysłowych.

Jednym z najważniejszych aspektów oferowanych przez Schell produktów jest oszczędność wody. Firma nieustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami i wprowadza na rynek coraz to nowe produkty oraz elementy przyłączeniowe, które pozwalają zmniejszyć zużycie wody nawet o kilkadziesiąt procent. Już na początku XX wieku firma rozpoczęła projekty armatury łazienkowej w systemie Eko, a dzisiaj Schell jest światowym potentatem na rynku, cieszącym się uznaniem najbardziej wymagających konsumentów.

Jeśli zależy Ci na świadomym użytkowaniu łazienki i chcesz zmniejszyć rachunki za wodę, zapoznaj się z ofertą producenta Schell. Oferujemy szeroki wybór produktów sygnowanych marką Schell, które są gwarancją najwyższej jakości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli cenisz oszczędność wody i wysoką jakość, postaw na lidera rynku – Schell.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: