×

Saunier Duval

Saunier Duval

Saunier Duval – lider branży gazowej

Saunier Duval od samego początku swojej działalności utrzymuje mocne powiązania z branżą gazową. W 1907 roku firma rozpoczęła produkcję opraw do lamp gazowych, podgrzewaczy wody oraz innych urządzeń zasilanych gazem. Jednak prawdziwe sukcesy nadeszły kilkanaście lat później, kiedy to kierownictwo podjęło strategiczną decyzję o rozpoczęciu masowej produkcji miedzianych podgrzewaczy wody oraz projektów dotyczących oświetlenia gazowego instytucji publicznych w głównych miastach Francji.

Już od drugiej dekady XX wieku Saunier Duval zaczęło się skoncentrować na masowej produkcji podgrzewaczy wody i piecyków łazienkowych, co stało się głównym obszarem ich działalności aż do dzisiaj. Niemal natychmiast po zakończeniu II wojny światowej spółka przeżyła okres gwałtownego wzrostu, ponieważ gospodarka państwowa zaczęła się stopniowo odradzać po okresie kryzysu.

W kolejnych latach firma wprowadziła na rynek szeroką gamę innowacyjnych produktów, które obejmują energooszczędne kotły, systemy solarne, pompy ciepła oraz kotły kondensacyjne. Jakiś czas temu Saunier Duval wprowadziło na rynek kotły wykorzystujące technologię H-MOD, które zostały specjalnie zaprojektowane dla mieszkań o minimalnym zapotrzebowaniu na energię cieplną. Wierzymy, że nowoczesne technologie oferowane przez Saunier Duval będą również dla Państwa atrakcyjne.

Saunier Duval nadal utrzymuje swoją pozycję lidera w branży gazowej, oferując wysokiej jakości produkty i innowacyjne rozwiązania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Saunier Duval, odwiedź Hydrotermo.pl już teraz.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: