×

Sanplast

Sanplast

Sanplast – Rewolucja w branży armatury łazienkowej

Początki przedsiębiorstwa Sanplast sięgają roku 1983, kiedy bracia Karol i Wiesław podjęli się produkcji nadkoli samochodowych i zderzaków. Jednak z biegiem czasu, firma rozszerzyła swoją ofertę, wprowadzając innowacyjne zlewozmywaki z poliestru. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1991 roku, gdy Sanplast jako pierwsza polska firma wprowadził na rynek nowatorską kabinę prysznicową.

Sanplast szybko zdobyła uznanie i zaczęła wyznaczać nowe standardy na rynku armatury łazienkowej. W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych wprowadziła na rynek pierwszą wannę akrylową, która odniosła olbrzymi sukces. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy kabin natryskowych, brodzików, wanien oraz paneli prysznicowych, obudów do wanien i pryszniców.

Wyróżniające się produkty Sanplast są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia użytkownikom nie tylko wygodę, ale również niezapomniane doznania podczas kąpieli. Dzięki swojemu doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu, firma Sanplast zdobyła uznanie na polskim rynku przez ostatnie trzy dekady.

W ciągu swojej długoletniej działalności Sanplast otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, co potwierdza ich profesjonalizm i nieustające dążenie do zadowolenia klientów. To właśnie dlatego eksperci i projektanci chętnie korzystają z produktów Sanplast, które spełniają nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Sanplast to polska firma, która swoimi nowatorskimi rozwiązaniami na rynku armatury łazienkowej zdobyła wiele uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej historia to historia pasji, zaangażowania i nieustannego rozwoju, który nadal trwa.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: