×

Purmo

Purmo

Marka Purmo – lider w produkcji grzejników

Purmo to renomowany producent grzejników z wieloletnimi tradycjami, którego historia sięga końca XVIII wieku. Nazwa marki nawiązuje do miejscowości w Finlandii, która jest jej ojczyzną. Obecnie Purmo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w koncernie Rettig Heating i liderem w sprzedaży grzejników na rynkach europejskich, w tym również w Polsce.

Asortyment Purmo obejmuje szeroki wybór grzejników, włączając w to grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowo-elektryczne oraz systemy ogrzewania podłogowego. Produkcja grzejników odbywa się w fabrykach w Polsce i Finlandii, z których trafiają do klientów w około dwudziestu krajach.

Firma Purmo kładzie nacisk na najwyższą jakość swoich produktów i spełnia najwyższe standardy jakości, ustalone przez British Standards Institution. W 1995 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001, potwierdzający jakość oferowanych produktów.

Marka Purmo inwestuje w badania i rozwój, aby dostarczać urządzenia grzewcze oparte na najnowszych osiągnięciach technologicznych. W produkcji grzejników wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały, co gwarantuje niezawodność i długą żywotność każdego produktu.

Purmo to marka, na którą można polegać, jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości grzejników. Oferowane przez nią urządzenia zapewniają skuteczne i efektywne ogrzewanie przez wiele lat. Zapoznaj się z naszą ofertą grzejników Purmo i ciesz się komfortem ciepła w swoim domu.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: