×

Nicoll

Nicoll

Nicoll – pierwszy europejski producent materiałów budowlanych

Nicoll jest wiodącym producentem materiałów budowlanych na rynku europejskim. Firma oferuje wysokiej jakości produkty wykonane z tworzyw sztucznych, które są niezbędne w branży budowlanej. Wyróżniające się logo Nicoll to symbol wytrzymałości mechanicznej, trwałości barwy i odporności na kwaśne deszcze.

W procesie produkcji Nicoll korzysta głównie z nieplastyfikowanego polichlorku winylu PVC oraz PMME. Materiały są starannie dobierane, aby zapewnić najwyższą jakość. Wykorzystywane pigmenty są również najwyższej jakości, co gwarantuje odpowiednie nasycenie produktów kolorami.

Systemy Nicoll wyróżniają się bogactwem kolorów, nowoczesnymi systemami łączenia, różnorodnością rozmiarów rynien oraz wyjątkową wytrzymałością mechaniczną. Przed wprowadzeniem na rynek, produkty Nicoll przechodzą liczne badania i testy, aby zapewnić ich najlepszą jakość.

Logo Nicoll to symbol najwyższej satysfakcji i zadowolenia klientów. Kupując produkty tej marki, inwestujemy na długie lata, ponieważ są one wykonane z myślą o trwałości i doskonałym dopasowaniu do potrzeb klientów.

Działający od wielu lat na rynku, Nicoll doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów. To właśnie dlatego ich produkty cieszą się tak dużym uznaniem i zaufaniem. Jeśli szukasz solidnych i profesjonalnych materiałów budowlanych, warto zwrócić uwagę na markę Nicoll.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston