×

Kessel

Kessel

Kessel – lider na rynku urządzeń do odprowadzania ścieków

Kessel to firma, której siedziba znajduje się w Lenting w Bawarii, w strategicznym położeniu między Monachium, Augsburgiem, Regensburgiem i Norymbergą. Od momentu założenia w 1963 roku przez Bernharda Kessela, firma stała się wiodącym producentem na rynku urządzeń do odprowadzania ścieków.

W fabryce Kessel w Bawarii projektuje się szeroką gamę produktów, obejmujących m.in. zawory zwrotne, wpusty, odwodnienia liniowe, separatory, studzienki kanalizacyjne oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ponadto, firma oferuje również innowacyjne rozwiązania technologiczne umożliwiające ponowne wykorzystanie wody deszczowej.

Polska filia firmy Kessel rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku i jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta na terenie Polski. Nasi klienci mają pewność, że korzystają z najwyższej jakości produktów, sygnowanych renomowanym logo firmy niemieckiej. Ponadto, zapewniamy naszym klientom kompleksowe doradztwo techniczno-projektowe oraz pomoc w doborze odpowiednich urządzeń.

Działając według uczciwych zasad, firma Kessel zdobyła zaufanie i zadowolenie klientów. Nasza oferta gwarantuje najlepszy wybór i satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

Kessel to marka, która stoi na czele innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie odprowadzania ścieków. Dzięki naszym produktom, klienci mogą mieć pewność niezawodności i efektywności swoich systemów kanalizacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie https://hydrotermo.pl/producenci/kessel

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: