×

Geberit

Geberit

Geberit to jedna z najważniejszych firm branży sanitarno-armaturowej na świecie. Cieszy się ogromnym uznaniem klientów, szczególnie w krajach europejskich. Oferta firmy przyciąga wielu klientów, a jej sprzedaż stale rośnie. Wysokie notowania Geberit na Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu są potwierdzeniem renomy i prestiżu marki.

Historia Geberit sięga roku 1874. Firma zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na przestrzeni lat, dzięki czemu świetnie zna rynek i potrzeby klientów. Zakłady produkcyjne Geberit mają swoje siedziby głównie w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. W każdej fabryce można spotkać kilka linii produkcyjnych, w tym systemy sanitarne, rurowe i instalacyjne.

Produkty marki Geberit obejmują szeroki asortyment, takie jak baterie umywalkowe, spłuczki, syfony, toalety, pisuary, prysznice, umywalki, wanny i bidety. Wszystkie te produkty charakteryzują się niezwykłą trwałością, wygodą użytkowania oraz estetycznym wyglądem.

Wysoka jakość produktów Geberit jest niekwestionowana i niezrównana przez konkurencję. Firma stale dąży do zapewnienia klientom najwyższej jakości, dlatego jest liderem w branży. Klienci mogą mieć pewność, że wybierając produkty Geberit, otrzymają doskonałe rozwiązania i najnowocześniejsze technologie.

Firma Geberit stawia na innowacje i rozwój. Dzięki temu zawsze jest na czele nowych trendów w dziedzinie armatury sanitarnej. Jej produkty są wykorzystywane w projektach budowlanych na całym świecie. Polecane są zarówno w przemyśle, jak i w użytku domowym.

Aby zapoznać się z pełną ofertą produktów Geberit, zapraszamy na stronę Hydrotermo.pl.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: