×

Galmet

Galmet

Galmet to firma, która od 30 lat zyskuje zaufanie i szacunek klientów. Wszystkie produkty tej marki charakteryzują się trwałością oraz najwyższą jakością, co przyczynia się do zajmowania przez Galmet wysokiej pozycji na rynku zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Długoletnie doświadczenie sprawia, że firma doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania swoich klientów, stale poszerzając swoją ofertę. W asortymencie Galmet znajdują się między innymi elektryczne ogrzewacze wody, bojlery z wężownicą, wymienniki biwalentne, kombinowane zbiorniki akumulacji ciepła, zbiorniki buforowe, ekologiczne kotły C.O., kotły C.O. bez zasobnika oraz kolektory słoneczne.

Firma Galmet została założona w roku 1982 i obecnie jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży techniki grzewczej. Wszystkie produkty powstają z użyciem wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych osiągnięć w dziedzinie techniki i technologii. Marka Galmet stawia przede wszystkim na jakość, niezawodność, trwałość oraz nowoczesność oferowanych artykułów, co pozwala im spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Firma zapewnia niezawodny serwis oraz doskonały system szkoleń dla swoich pracowników.

Hydrotermo.pl jest jednym z wiodących dystrybutoró produktów marki Galmet w Polsce. Z naszej szerokiej gamy oferowanych artykułów każdy klient znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów Galmet na stronie Hydrotermo.pl.

Zobacz wszystkie marki

Zehnder Saunier Duval Kludi Franke
Wiper Sanplast Kessel Ferro
Viessmann Roca Kermi Excellent
Viega Ravak Kaldewei Enix
Vasco Radaway Junkers Elita
Vaillant Purmo Ideal Standard Duravit
Tres Oras Huppe Deante
Termet Omnires Hansgrohe Danfoss
Terma Nicoll Grohe Cersanit
Schlosser New Trendy Geberit BISK
Schell Koło Galmet Ariston

Related posts: