×

BWT QUICK & CLEAN: Miękka woda na wyciągnięcie ręki

BWT QUICK & CLEAN: Miękka woda na wyciągnięcie ręki

Jeśli nie chcesz spędzać wieczności na myciu łazienki, skorzystaj z systemu filtrów ochrony przed osadami do łazienek BWT Quick & Clean. Ten innowacyjny system pozwala uniknąć żmudnego szorowania płytek, czyszczenia ścian kabiny prysznicowej oraz polerowania armatury łazienkowej. Filtry BWT Quick & Clean są montowane bezpośrednio za armaturą łazienkową. Po skończonej kąpieli wystarczy aktywować system, naciskając przycisk, a miękka woda delikatnie oczyści prysznic, płytki i baterię. To skuteczne zapobieganie osadzaniu się kamienia, co sprawia, że łazienka i kąpiel stają się łatwe do utrzymania w doskonałej czystości. Bez konieczności wycierania, bez użycia środków czyszczących, bez użycia chemii! To nie tylko oszczędność czasu, środków czyszczących i pieniędzy, ale także korzystny wpływ na środowisko.

System filtrów ochrony przed osadami do łazienek Quick & Clean

Resztki wapnia i mydła w kabinach prysznicowych, łazienkach i na ścianach prysznica mogą tworzyć nieestetyczne osady. Dzięki systemowi filtrów ochrony przed osadami do łazienek Quick & Clean BWT możesz zapomnieć o uciążliwym szorowaniu armatury łazienkowej, płytek i paneli prysznicowych. Pozbędziesz się osadu za jednym naciśnięciem przycisku, bez konieczności używania chemicznych środków czyszczących.

Jak działa system BWT Quick & Clean?

System filtrów ochrony przed osadami do łazienek BWT Quick & Clean działa na zasadzie wymiany jonów. Po naciśnięciu przycisku tego systemu, woda przepływa przez wkład filtra, gdzie następuje proces usuwania wapnia za pomocą wymiennika jonów. W trakcie tego procesu jony wapnia i magnezu, odpowiedzialne za twardość wody, są eliminowane, a w ich miejsce wprowadzane są jony sodu. W rezultacie otrzymujemy miękką wodę, która nie pozostawia już żadnych osadów.

Jak należy wymieniać wkład filtra?

Wymiana filtra jest bardzo łatwa i możesz to zrobić samodzielnie. Po pierwsze, odkręć dolną część filtra do usuwania kamienia, wyjmij zużyty wkład i włoż nowy. Następnie dokręć dolną część filtra. Urządzenie jest gotowe do użycia. Teraz możesz w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z systemu filtrów do usuwania kamienia BWT Quick & Clean.

  • Zainstalować – pomiędzy armaturą łazienkową, a wężem prysznicowym.
  • Nacisnąć – po kąpieli uruchomić system BWT Quick & Clean, wciskając przycisk.
  • Spłukać – opłucz kabinę prysznicową, płytki i armaturę łazienkową miękką wodą.
  • Podziwiać – dzięki miękkiej wodzie uzyskasz połysk bez potrzeby wycierania.